دقایقی پیش مشغول دیدن اخبار بودم که خبری مبنی بر مجروحیت یکی از خبرنگاران ایرانی جگرم را سوزاند.

 محمد حسن حسینی، خبرنگار خبرگزاری صداوسیما که در جریان پوشش خبری عملیات ارتش سوریه در ارتفاعات لاذقیه از ناحیه چشم ،دست وپامجروح شده بود با تلاش تیم پزشکی در بیمارستان دراجی لاذقیه هوشیاری خود را بدست آورد.

با اینکه این اولین بار بود که ایشان را می دیدم اما صحبت های این مرد بزرگ دلم را آرام کرد ولی کمی ترسیدم،ترسم از این بود که مبادا راه وکلام و عقیده ی این عزیز در میان عقاید پوچ وبی محتوا گم شود .

ایشان می گفتند:من وصیت نامه خود را قبل از اعزام به سوریه نوشته ام.مهم ترین نکته در آن وصیت پیروی از ولایت است.به گفته ی حضرت امام (رحمت الله علیه)تا زمانی که پشتیبان ولایت فقیه باشید به شما آسیبی نمی رسد،رهبری نماد عزت است ، اگر تمام قدرت های جهان یکی شوند نمی توانند ملتی را که از ولی فقیه خود پشتیبانی می کند از پای در آورند.(اگر کمی به اوضاع کشور های دیگر بنگریدخود به اهمیت این موضوع پی می برید)

کامران نجف‌زاده خبرنگار باسابقه صداوسیما در پی مجروحیت سید محمد حسینی خبرگار کشورمان در سوریه مطلبی را در فضای مجازی منتشر کرده است.

نجف‌زاده ضمن انتشار عکسی از خودش و حسینی در رودخانه لیتانی لبنان، چندروز بعد از جنگ سی و سه روزه، نوشت:

 

«سید محمد حسینی خبرنگار ما در لبنان و دمشق میرزا بنویس نبود. با دل کار می کرد. یک مومن واقعی که اگر پشت سرش شیرجه می زدی خیالت راحت بود که با مخ نمی روی داخل حوض خالی.

 

حالا از گردن و سر و چشم به شدت مجروح شده. آرزومند شهادت با چهار بچه قد و نیم قد حالا یک قدم به آرمان هایش نزدیک شده.

سید خبرنگار شجاعی است که آرمان هایش را هنوز نم نگرفته.

برای سلامتی اش دعا کنیم که خبرنگاری در بحران را از او آموختم و بعدها در عراق و افغانستان و لیبی و سوریه به دادم رسید.»و در آخر:

هدفم از نوشتن این متن،ذکر روحیه ی انقلابی و ولایی این خبرنگار و کلام ایشان در پشتیانی از ولایت فقیه بود.

انشاءالله بتوانیم در سایه ی رهبری حکیمانه ی امام خامنه ای و تحت توجهات حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف)پرچم اسلام راستین را در سراسر جهان به اهتزاز درآورده ومستکبران وجنایتکاران جهان را به ذلت کشانیم ...

برای سلامتی ایشان وهمه ی خدمتگزاران اسلام ناب محمدی وتعجیل در فرج منجی عالم بشریت صلوات